ffi„A férfiak kevésbé veszik intő jelnek az első tüneteket, gyakran akár hetekig is várnak az orvos felkeresésével, és ilyenkor már annyira előrehaladott állapotban van a betegségük, hogy komolyabb gyógyszereket kell felírnunk. Így talán ez indokolja azt a sztereotípiát is, miszerint a férfiak nyűgösebbek, ha megfáznak” – osztotta meg tapasztalatait a szakember.

A cikk teljes terjedelemben itt olvasható.

Forrás: Egészségtükör

Gyógyszerinformáció

nngyk logo

 

AKCIÓINK!

ALMA AKCIOK